News_011.jpg

 

ارتقای سطح خدمات شهری و گام نهادن به سوی مدیریت یکپارچه شهری مستلزم به کارگیری استانداردهای اختصاصی برای خدمات متنوع در شهر است که هوشمند شدن شهرها را به همراه دارد.
سازمان ملی استاندارد ایران بر اساس وظایف ذاتی خویش و با توجه به اسناد بالا دستی، برنامه ششم توسعه و اصل ۲۴ سیاست های اقتصاد مقاومتی برای پوشش سراسری استاندارد گام های بلندی برداشته است و با درک دغدغه های مقام معظم رهبری برای تحقق شعار "تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی" گام برداشته ایم.
به تعریف پیوست های فرهنگی برای استاندارد معتقد هستیم به همین جهت پویش "کالای استاندارد ایرانی میخرم" طراحی و اجرایی شده است تا همه برای سربلندی کشور در شرایط برابر تلاش کنیم.

هر سال در تاریخ 14 اکتبر (مصادف با 22 مهر سال 96)، روز جهانی استاندارد، تلاش های هزاران متخصصی که بنیان گذار استانداردهای داوطلبانه از طریق ایجاد سازمان های توسعه استاندارد مانند سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) بودند، گرامی داشته می شود. هدف روز جهانی استاندارد ارتقای آگاهی ناظران، صنعت و مشتریان در مورد اهمیت استانداردسازی در اقتصاد جهانی است. 

 

photo_2017-07-09_10-43-50.jpg 

 

استانداردها شهرها رو هوشمندتر میسازد

 

کشور ما ایران نیز از سال 1339 رسما به عضویت سازمان بین المللی استاندارد پذیرفته شد. در این راستا، هر سال سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، واحدهای تولیدی را بر اساس استانداردها ارزیابی و واحدهای نمونه استاندارد استانی و کشوری را انتخاب می نماید. 

امسال نیز مانند سالهای قبل، با توکل به خدا و تلاش های بی وقفه شما عزیزان زحمتکش و واحد محترم کنترل کیفی شرکت، خانواده فرانورگسترجنوب موفق به اخذ تندیس و لوح سپاس واحد تولیدی نمونه استاندارد در استان شده است. به همین جهت از زحمات همه عزیزان تشکر مینمایم و امیدوارم در سالهای آینده نیز بتوانیم کیفیت محصولات را بیش از پیش ارتقاء داده و شاهد پیشرفت روزافزون در همه زمینه ها باشیم.